W ramach ww. akcji - 12 października został zorganizowany, zarówno w starej szkole (klasy IV- VIII), jak i nowej szkole (klasy I - III), kiermasz słodkości. Dodatkowo w wspomnianym dniu oraz 13 października zbieraliśmy pieniądze do puszek. Akcja zakończyła się naprawdę ogromnym sukcesem. Udało nam się zebrać 5123,92 złotych, co po opłaceniu prowizji za wpłatę na konto dało sumę: 5073,92 złotych, na rzecz Leonka. Dziękujemy: całej społeczności szkolnej - rodzicom oraz uczniom, którzy upiekli słodkości, bez Was ten kiermasz by się nie udał, wszystkim uczniom, nauczycielom, którzy kupili przyniesione ciasta, babeczki, ciasteczka i inne smakowite słodkości oraz tym, którzy wrzucali pieniądze do puszek.

Dziękujemy również uczniom i nauczycielom, którzy pomogli przy przeprowadzeniu kiermaszu. Dołożyliśmy swoją skromną cegiełkę do zbiórki i mamy nadzieję, że cała akcja zakończy się sukcesem, a zdrowie Leonka uratuje terapia genowa, czego z całego serce jemu, mamie oraz bliskim życzymy.

Organizatorzy: Karolina Zielińska, Marcin Mielcarz, Łukasz Konecki