Nasza szkoła

 

14 maja 2022 (sobota) rozegrany został turniej tenisa stołowego przeznaczony dla rodziców uczniów SP65, absolwentów naszej szkoły, nauczycieli oraz pracowników delegatur Urzędu Dzielnicy Żoliborz. Imprezę otworzyli Pan burmistrz dzielnicy Żoliborz - Paweł Michalec, Pan Piotr Wertenstein - Żuławski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Żoliborz, zastępca burmistrza dzielnicy Żoliborz - Pani  Renata Kozłowska, Pan Artur Nawrot Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Żoliborz oraz Pani dyrektor SP65 - Marta Skrzyńska. Po długim czasie zależy nam, by powrócić do dobrych praktyk sprzed pandemii i być aktywną placówką oświatową, która promuje w dzielnicy szeroko pojętą kulturę fizyczną.

 

Pragniemy proponować szereg aktywności dla społeczności szkolnej i działać na rzecz środowiska lokalnego. Po trudach izolacji w pandemii wszyscy potrzebujemy ruchu, integracji oraz odbudowywania relacji. Obszarem, który świetnie łączy te kryteria jest sport. Na początek zaproponowaliśmy aktywność uniwersalną - tenis stołowy. Po zmaganiach uczniów nasza szkoła zaoferowała turniej tenisa stołowego dla osób dorosłych. Zmagania sportowe stały na naprawdę wysokim poziomie, pojedynki były zacięte. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za przybycie.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda nam się zorganizować podobne sportowe wydarzenia dla środowiska związanego ze Szkołą Podstawową nr 65.

Organizatorzy
Katarzyna Kowalska-Żołądź
Marcin Mielcarz
Łukasz Konecki.