Nasza szkoła

             

Dziewczyny nie zwalniają tempa. Tworzą historię szkoły. W dniu 14.05.2025 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w kat. ,,czwórki” dziewcząt w piłce siatkowej. Nasze siatkarki reprezentując Warszawę wygrały wszystkie mecze zdobywając ZŁOTY MEDAL i uzyskując awans na MISTRZOSTWA POLSKI

Faza grupowa:

2:1 z Międzyborowem ✅

2:1 z Ostrołęką ✅


Półfinał:

2:0 z Mińskiem Mazowieckim ✅


Finał:

2:1 z Stanisławów Pierwszy (Nieporęt) ✅


Skład zespołu:

1.Marysia R. (Kap.)

2.Janina S.

3.Natalia H.

4.Monika U.

5.Marysia P.

6.Mariola D.

7.Lena R.

8.Matylda Z.

9.Alicja L.

10. Eleonora Sz.

Trener: Marcin Mielcarz

Przypominam, że nasz zespół przebył długą drogę, żeby uzyskać to złoto!!!

Jesteśmy w tym roku szkolnym:

🥇Mistrzem Dzielnicy Żoliborz

🥇Mistrzem Warszawy

🥇Mistrzem Mazowsza

❓Mistrzostwa Polski


Teraz chwilowy czas na regenerację i w przyszłym tygodniu walka o kolejne krążki na Mistrzostwach Polski w terminie 21-24.05.2026r., które odbędą się w Grudziądzu. Zmierzymy się tam z Mistrzyniami pozostałych województw💪

Teraz trzeba wspierać zawodniczki, żeby były zdrowe i gotowe do startu na Mistrzostwach Polski.