Dziewczyny nie zwalniają tempa. Tworzą historię szkoły. W dniu 14.05.2025 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w kat. ,,czwórki” dziewcząt w piłce siatkowej. Nasze siatkarki reprezentując Warszawę wygrały wszystkie mecze zdobywając ZŁOTY MEDAL i uzyskując awans na MISTRZOSTWA POLSKI
Faza grupowa:
2:1 z Międzyborowem ✅
2:1 z Ostrołęką ✅
Półfinał:
2:0 z Mińskiem Mazowieckim ✅
Finał:
2:1 z Stanisławów Pierwszy (Nieporęt) ✅
Skład zespołu:
1.Marysia R. (Kap.)
2.Janina S.
3.Natalia H.
4.Monika U.
5.Marysia P.
6.Mariola D.
7.Lena R.
8.Matylda Z.
9.Alicja L.
10. Eleonora Sz.
Trener: Marcin Mielcarz
Przypominam, że nasz zespół przebył długą drogę, żeby uzyskać to złoto!!!
Jesteśmy w tym roku szkolnym:
🥇Mistrzem Dzielnicy Żoliborz
🥇Mistrzem Warszawy
🥇Mistrzem Mazowsza
❓Mistrzostwa Polski
Teraz chwilowy czas na regenerację i w przyszłym tygodniu walka o kolejne krążki na Mistrzostwach Polski w terminie 21-24.05.2026r., które odbędą się w Grudziądzu. Zmierzymy się tam z Mistrzyniami pozostałych województw💪
Teraz trzeba wspierać zawodniczki, żeby były zdrowe i gotowe do startu na Mistrzostwach Polski.




