Nasza szkoła

             

8 maja odbył się krótki apel, na którym rozdaliśmy nagrody w konkursie na najbardziej kreatywne nosidło zamiast plecaka, z okazji Dnia bez Plecaka. Pani Edyta Grzeszczuk wręczyła również nagrody w ramach zbiórki elektrośmieci. Najwięcej elektrośmieci zebrała klasa 4s. Gratulujemy! Nagrody indywidualne otrzymali uczniowie: Jana Pasternak (6s), Jan Brzeziński (6p) i Hania Brzezińska (8p) , Tomek Rosiecki (8a).

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz mieszkańcom miasta za zaangażowanie i pomoc w zbiórce elektrośmieci i baterii.
Zebraliśmy 1,4 tony sprzętu elektronicznego i elektrycznego.
Podziękowania i gratulacje dla całej społeczności szkolnej i lokalnej.
Dziękujemy Radzie Rodziców SP65 za ufundowanie nagród.