Pragniemy zaprosić wszystkich do włączenia się w akcję zbiórki elektrośmieci i baterii organizowaną przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 65 im. Władysława Orkana w Warszawie. Nasza akcja organizowana jest w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”. Zebrany sprzęt zostanie zamieniony na punkty a te na atrakcyjne nagrody dla szkoły. Jest to już kolejna tego typu zbiórka na terenie szkoły.
WIELKA ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI I BATERII
ODBĘDZIE SIĘ DNIA 22 KWIETNIA (środa)
na parkingu edukacji wczesnoszkolnej SP 65 W WARSZAWIE
Godz. 7:30 – 16:30
O NASZEJ PLANECIE MYŚLIMY, MY-DZIECI, WIĘC ZBIERAJ Z NAMI ELEKTROŚMIECI!!!




