W dniu 07 października 2022 roku w hali sportowej CRS Bielany przy ul. Lindego 20 w Warszawie, odbyło się uroczyste zakończenie XV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Jest to wydarzenie podsumowujące całoroczne zmagania sportowe dzieci i młodzieży. Szkoły oraz dzielnice otrzymują odznaczenia oraz wyróżnienia w różnych klasyfikacjach. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciele Biura Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy, burmistrzowie dzielnic, przedstawiciele władz Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego a przede wszystkim zawodnicy, trenerzy i nauczyciele oraz dyrektorzy zwycięskich szkół w poszczególnych klasyfikacjach.

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji końcowej szkół podstawowych w kategorii Dzieci. Jest to ogromny sukces, gdyż w zawodach finałowych rozgrywanych na poziomie stołecznym z udziałem zwycięzców eliminacji dzielnicowych, uczestniczy kilka tysięcy zawodników i zawodniczek ze 150 szkół podstawowych. W zmaganiach Młodzieży nasi uczniowie uplasowali się na bardzo wysokim X miejscu.

Na uroczystości wręczane były również odznaki Za zasługi dla sportu przyznawane przez Ministerstwo Sportu osobom szczególnie udzielającym się w działalności sportowej. Wśród trzech wyróżnień z całej Warszawy taką odznakę otrzymał Pan Maciej Żołądź – trener pływania oraz nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły.

Bardzo serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym sportowcom, rodzicom oraz wszystkim trenerom i nauczycielom SP 65.