W piątek, 30 września 2022 roku Wydział Sportu m.st. Warszawy zorganizował 7. edycję turnieju piłkarskiego poświęconego pamięci Jędrusia Szwajkerta. Dla lokalnej społeczności Żoliborza chłopiec stał się symbolem wszystkich dzieci uczestniczących w Powstaniu Warszawskim. Wydarzenie odbyło się na terenie Szkoły Podstawowej nr 92 przy ul. Przasnyskiej 18a. Tradycyjnie w turnieju wzięło udział 8 drużyn. Nasza szkoła dzielnie przebrnęła przez eliminacje grupowe grając z SP 392 oraz drużyną Turbo SA. W meczu półfinałowym nasi piłkarze przegrali z drużyną SP 92  w karnych. Mecz o III miejsce był naszym najlepszym spotkaniem na tym turnieju.

Chłopcy grali świetnie w obronie, pewnie w ataku i wygrali z SP 391, ostatecznie zajmując wysoką, trzecią lokatę. Dodatkowo, w trakcie turnieju dzieciom zapewniono rozrywkę na dmuchańcach i stoiskach szkolnych, ciepły posiłek, a na koniec rozgrywek każdy uczestnik dostał medal i nagrodę. Drużyna SP 65 grała w składzie: Borys Wiercioch, Mikołaj Rosiek, Aleks Biernat, Krzysztof Parczewski, Piotr Suteniec, Adam Dąbrowski, Tymon Toczyski, Stanisław Walinowicz oraz Gustaw Baron.