29.09.2022r nasze szkolne reprezentacje dziewcząt oraz chłopców w piłce nożnej dzielnie walczyły w Mistrzostwach Dzielnicy Żoliborz w tej dyscyplinie. Drużyna dziewcząt w kategorii młodzież wywalczyła tytuł Mistrza Dzielnicy Żoliborz. Dziewczęta pokonały Szkołę Podstawową nr 92 (3:0) oraz Szkołę nr 267 (4:1). W kategorii chłopców rywalizacja była bardzo zacięta. W pierwszym spotkaniu niestety drużyna z SP 267 okazała się lepsza (2:4). Dwa kolejne mecze zostały wygrane przez naszą reprezentacje z SP 92 (5:1) i SP 68 (3:1). Na zakończenie zawodów zremisowaliśmy (2:2) ze Szkołą Podstawową nr 392 (klasa Legii Warszawa). Ostatecznie chłopcy uplasowali się na miejscu III (2 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka)

Zespół dziewcząt grał w składzie: Urszula Piotrowska, Emilia Węgiełek, Michalina Mielczarska, Pola Sadłek, Dominika Olek, Julia Jedlak, Elżbieta Milancej, Michalina Liberska, Zuzanna Wiercioch, Weronika Kozerska

Zespół chłopców grał w składzie: Olaf Mirota, Paweł Starowieyski, Michał Machynia, Kazimierz Jaworski, Dawid Lerka, Kajetan Rychter, Ignacy Bocian, Tymon Swędrak, Daniel Giacobelli, Antoni Olejniczak