W środę 30 marca gościliśmy w naszej szkole Panią Hannę Niewiadomską, zaproszoną przez nauczyciela bibliotekarza - panią Justynę Pietrak. Z Poetką spotkały się przedszkolaki z oddziałów 0A i 0B. Pani Hanna zaprezentowała dzieciom niektórych bohaterów swoich wierszy: Felka Kartofelka, który chciał uciec z talerza, leniwego bąka, któremu nie chciało się zbierać pyłku i przeszkadzał pracowitym pszczołom czy nowoczesną babcię, która tańczy sambę i szuka bajek w Internecie. Uczestnicy spotkania mieli również za zadanie uzupełnić brakujące fragmenty wiersza pasującymi do niego wyrazami - tak by powstały rymy. Po spotkaniu ustawiła się długa kolejka chętnych po autografy. Wszystkie dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawie z naszym Gościem.