Dnia 22.03.22. w Szkole Podstawowej nr 92, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Żoliborz w piłce siatkowej dziewcząt oraz chłopców w kategorii Dzieci.  Zmagania żoliborskich szkół  rozpoczęły się od turnieju dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły siatkarki z SP 92, SP 267. Nasza drużyna dziewcząt złożona z zawodniczek z klasy 7s1 oraz 7s2, wspomagana koleżankami z klasy 6 i 5s, rozegrała dwa spotkania. Wszystkie mecze dziewczęta rozstrzygnęły na swoją korzyść, wygrywając dużą przewagą punktową i zapewniły sobie tytuł Mistrzyń Dzielnicy Żoliborz. Zespół dziewcząt grał w składzie:  Ula Piotrowska – kapitan zespołu, Martyna Sperczyńska, Emilia Węgiełek, Pola Sadłek, Tola Włodarczyk, Marysia Bednarczuk, Zuzia Wiercioch, Kaja Sidor oraz Łucja Nędzyńska i Michalina Mielczarska.

Zespół chłopców również dzielnie walczył w siatkarskim turnieju. Do rozgrywek przystąpiły szkoły: SP 92, SP 267.  Nasi reprezentanci  pewnie wygrali wszystkie swoje spotkania w stosunku 2:0. Chłopcy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne i ładną grę. Szkolna reprezentacja chłopców również głównie złożona była z zawodników z klas 7s1 i 7s2 oraz klasy 6, 5 oraz 4s.  Zespół chłopców grał w składzie: Kajetan Szydłowski – kapitan zespołu, Jan Rybak, Michał Machynia, Leon Koślacz, Iwo Lewandowski, Bartek Kusiak, Olek Raczyński, Mateusz Kubicki, Tymon Toczyski oraz Mikołaj Antoniuk.

Na początku kwietnia siatkarze rozpoczynają zmagania w rozgrywkach warszawskich. Trzymamy mocno kciuki!