Wrzesień to pracowity czas dla łuczników, trwa w najlepsze sezon zawodów łuczniczych na otwartym powietrzu.

Mistrzostwa Polski Młodzików 11 -12.09.2021. Zgierz. Za nami udział w Mistrzostwach Polski Młodzików 11 -12.09.2021. Zgierz  gdzie najlepiej startowali:

6 miejsce indywidualnie - Jan Bieniak z klasy 8s.

5 miejsce mikst - Lena Kajcińska i Jan Bieniak klasa 8s.

9 miejsce – zespół kobiet w składzie Lena Kajcińska, Antonina Buczek, Matylda Koślacz Barbara Miska.

13 miejsce – zespół mężczyzn w składzie Jan Bieniak, Olle Palikot i Bartosz Neigebaur.

Więcej informacji o zawodach na stronie Warszawsko Mazowieckiego Związku Łuczniczego. Na zdjęciu zawodnicy klubów województwa Mazowieckiego w czasie ceremonii otwarcia mistrzostw.

Finał Pucharu Ożarowa Mazowieckiego w kategorii dzieci

Dzieci z klas 6s i 5ł brały udział w Pucharze Ożarowa Mazowieckiego

W kategorii dzieci starsze:

1 miejsce - Antonina Menkiewicz

2 miejsce – Filip Galas i Karolina Musiałowska

W kategorii dzieci młodsze:

1 miejsce - Jakub Nakielski

7 miejsce - Krzysztof Knothe

8 miejsce - Rufus Schnaider

Na zdjęciu Jakub Nakielski po strzeleniu serii 3x10

Teraz przygotowujemy się do kolejnych startów które zakończą nasze starty na otwartym powietrzu w tym sezonie:

- obóz sportowy klas 5p/ł i 6s 27.09 – 01.10.2021. Biszcza

- Field w mieście w Warszawie 02.10.2021.

- zawodów ogólnopolskich „Złoty Liść Jesieni” w Kielcach 09.10.2021.

W trakcie treningów na torach łuczniczych OSIR Żoliborz spotkaliśmy absolwentkę klasy łuczniczej Zuzannę Bączyk, która w tym roku została vicemistrzynią Polski Juniorek. W ubiegłym roku była mistrzynią w tej kategorii. Nasze gratulacje!!!

Na zdjęciu w środku z łukiem Zuzanna Bączyk z uczniami klasy 7s2.

Opracował Robert Marcinkiewicz