Z ogromną radością informujemy, iż nasz ubiegłoroczny absolwent, Stanisław Żołądź, jest Mistrzem Polski Juniorów 14-letnich na dystansie 200m stylem grzbietowym. W miniony weekend (7-9.07.17.) w olsztyńskiej Aquasferze odbyły się mistrzostwa kraju czternastolatków na długim basenie. Już pierwszego dnia tych zmagań Staś popłynął po swój pierwszy medal i triumfował w konkurencji 200m stylem grzbietowym, prowadząc od samego początku wyścigu i osiągając rezultat 2:13.43. Kolejne dni rywalizacji rocznika 2003, przyniosły jeszcze naszemu absolwentowi dwa brązowe krążki: na 50m i 100m stylem grzbietowym. Trzy medale indywidualnie uzupełniły również trzy medale w rywalizacji sztafetowej. Staś wraz z kolegami z klubu zdobył dwa srebrne medale w sztafetach: 4x200 i 4x100 stylem dowolnym oraz zloty medal w sztafecie 4x100m zmiennym.