W związku z remontem stołówka szkolna będzie nieczynna do odwołania. Klasy 2 - 7 mogą skorzystać z cateringu.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017r.

godz. 9:00   – klasy 6-7

godz. 10:00 – klasy 4-5

godz. 11:00 – klasy 2-3

godz. 12:00 – klasy 0-1

Z ogromną radością informujemy, iż nasz ubiegłoroczny absolwent, Stanisław Żołądź, jest Mistrzem Polski Juniorów 14-letnich na dystansie 200m stylem grzbietowym. W miniony weekend (7-9.07.17.) w olsztyńskiej Aquasferze odbyły się mistrzostwa kraju czternastolatków na długim basenie. Już pierwszego dnia tych zmagań Staś popłynął po swój pierwszy medal i triumfował w konkurencji 200m stylem grzbietowym, prowadząc od samego początku wyścigu i osiągając rezultat 2:13.43. Kolejne dni rywalizacji rocznika 2003, przyniosły jeszcze naszemu absolwentowi dwa brązowe krążki: na 50m i 100m stylem grzbietowym. Trzy medale indywidualnie uzupełniły również trzy medale w rywalizacji sztafetowej. Staś wraz z kolegami z klubu zdobył dwa srebrne medale w sztafetach: 4x200 i 4x100 stylem dowolnym oraz zloty medal w sztafecie 4x100m zmiennym.

W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego 13 czerwca 2017 odbyło się uroczyste zakończenie żoliborskich rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017. Dokonano nagrodzenia najlepszych sportowców z żoliborskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród przybyłych gości znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły i byli to trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego: Aleksandra Duk, Magdalena Brzezińska i Norbert Kwiatkowski.

23 CZERWCA 2017 ROKU ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017. WZIĘLI W NIEJ UDZIAŁ UCZNIOWIE ODDZIAŁÓW O, KLAS I - VI, NAUCZYCIELE, ZAPROSZENI GOŚCIE I PRACOWNICY SZKOŁY. PO UROCZYSTEJ GALI UCZNIOWIE UDALI SIĘ DO SAL NA OSTATNIE PRZEDWAKACYJNE SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI.

ŻYCZYMY SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI :-)

DYREKCJA SP 65

Znamy już zwycięzców I Konkursu Filmowego o Złote Maniery Orkana, zorganizowanego przez Radę Rodziców SP65! Pierwszą nagrodę w wysokości 500 złotych zdobyła klasa 4s, Srebrne Maniery oraz 400 złotych – klasa 5b, a Brązowe i 300 złotych – klasa 4a. Celem konkursu jest przybliżenie uczniom Wewnątrzszkolnego Systemu Oceniania zachowania oraz otwarcie na dyskusję o tym, jak się zachowywać, a jak nie. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu krótkiego filmu o wybranym aspekcie oceny z zachowania (np. bezpieczeństwo, kultura osobista, tolerancja).

12 czerwca w kinie Elektronik odbył się Żoliborski Przegląd Teatralny. Dzieci z naszej szkoły pokazały przedstawienie pt. Trolle . Widzowie byli zachwyceni i wzruszeni losem trollątka. Dzieci zagrały z zawodowym profesjonalizmem i wydobyły z siebie prawdziwe emocje, które mogły towarzyszyć Sandynawom i Trollom.

12 czerwca klasy IVc oraz IVp przybliżyły  nam kulturę, obyczaje oraz historię Ukrainy. Uczniowie przeprowadzili quiz "Gra w słówka" dotyczący podstawowych zwrotów w języku ukraińskim, za dobre odpowiedzi można było dostać czekoladki. Grała muzyka w różnych klimatach - od tradycyjnych folkowych dźwięków poprzez nieśmiertelne "Hej Sokoły" do mocniejszych brzmień ukraińskiego punk-ska. Można było przeczytać o największych ukraińskich miastach, zapoznać się z tamtejszą kuchnią  oraz dowiedzieć się o dziwacznej atrakcji turystycznej czyli budynku, który stoi do góry nogami. Była także przedstawiona historia Ukrainy. Myślę, że dzięki tej wystawie więcej wiemy o naszym wschodnim sąsiedzie. 

6 czerwca wybrani uczniowie z klas VIp oraz VIs wraz z panem Łukaszem Koneckim uczestniczyli w Varsavianistycznej grze miejskiej nawiązującej do wydarzeń, które miały miejsce podczas insurekcji kościuszkowskiej. Zadania jakie miała młodzież do rozwiązania były bardzo trudne, a sama gra miejska dość skomplikowana. Poniżej fotorelacja obrazująca zmagania uczniów z zadaniami.

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów serdecznie zapraszam dyrekcję, nauczycieli, uczniów i rodziców na żoliborski przegląd teatralny, który odbędzie się 12 czerwca o godzinie 17.00 w kinie Elektronik.W czasie przeglądu zaprezentowane zostaną spektakle przygotowane w ramach warsztatów teatralnych prowadzonych w szkołach. Zespoły będą rywalizowały w konkursie w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazja.

Z poważaniem,
Dorota Łoboda
Zapraszamy  rodziców lub opiekunów, po odbiór stypendium za wyniki w nauce do pokoju nr 18 b :
wtorek 20.06 11.00 - 15.30
środa 21.06  8.00 - 16.00
czwartek 22.06  8.00 - 16.30.
 

Grupa 0A i 0B wybrała się na wycieczkę na Kępę Potocką. W programie były zabawy z piłką, piknik, zabawy na placu zabaw, lody oraz przede wszystkim integracja obydwu grup. Wyjście okazało się miłym spędzeniem wspólnego czasu.

30 maja w Szkole Podst 267 przy ul. Barci Załuskich odbyły się zawody sportowe pod hasłem ,,Chcę być sprawny i zdrowy". Naszą Szkołę reprezentowały trzy pierwsze klasy. 
1 B - wychowawczyni - Anna Krefta. 
1 P - trener Cezary Skiba, Joanna Gołębiowska. 
1 A wychowawczyni - Beata Musiał. 
Podczas gier i zabaw uczniowie bawili się wyśmienicie. Nagrodą za walkę fair play były złote medale dla wszystkich uczestników.

26.05.2017r. (piątek) odbył się apel podsumowujący świetlicowy konkurs recytatorski pt. „Wiersze Joanny Kulmowej”. Gościem honorowym był Pan Jakub Wolski – pisarz, który przybliżył dzieciom postać autorki. Wyróżnieni laureaci zaprezentowali konkursowe wiersze, które wzbudziły aplauz wśród widzów. Zwieńczeniem całego wydarzenia było uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów podpisanych przez Panią Joannę.

W poniedziałek 05.06. na torach łuczniczych OSiR Żoliborz przy ul. Potockiej rozegrano łuczniczy WOM w kategorii dzieci i młodzików dla dziewcząt i chłopców. W sumie rywalizowało 84 zawodników zarówno z klubów stołecznych jak i mazowieckich. Młodzicy strzelali na dystansach 50m i 30m. Dzieci na 25m, 20m,15m i 10m. W tym roku bezkonkurencyjną zawodniczką w wieloboju dzieci (rocznik 2005 i młodsi) okazała się Zofia Liszewska z SP 65 Warszawa uzyskując wynik 649 pkt. zostając mistrzynią WOM 2017. Był to najlepszy wynik uzyskany w trakcie tych zawodów. Zosia ze swoim wynikiem wygrałaby również w konkurencji chłopców, gdzie drugie miejsce wywalczył jej kolega z klasy Mikołaj Matałowski. Jego wynik to 615 pkt., a do zwycięzcy Jana Lisieckiego z Ożarowianki stracił jedynie 1 punkt. Ponadto Zosia wywalczyła cztery medale na dystansach: 1 miejsce 25m, 1 miejsce 20m, 2 miejsce 15m i 2 miejsce 10m. Mikołaj wywalczył 1 miejsce na 25m, 1 miejsce na 20m oraz 4 miejsce na 20m i 4 miejsce na 10m.