Osiagnięcia

W czwartek 15.03.18. nasza szkoła była gospodarzem dzielnicowych rozgrywek klas IV – VI w badmintonie. Zawody zorganizował i przeprowadził Pan Dariusz Nowicki oraz Wydziału Sportu Dzielnicy Żoliborz. Profesjonalnie zorganizowane zawody odbywały się na czterech boiskach. Zmagania szkół rozpoczęły mecze w grze singlowej. Każdy pojedynek kończyła gra deblowa. Po zaciętym i ciekawym turnieju nasze szkolne reprezentacje dziewcząt i chłopców uplasowały się na drugim miejscu w klasyfikacji końcowej. Dziewczęta uległy tylko SP 267, natomiast chłopcy SP 92.

Składy naszych reprezentacji: DZIEWCZĘTA: Amelia Nowicka 6s, Wiktoria Koczyk 6p, Pola Domańska 6s. CHŁOPCY: VINCENT KOPER 6b, IGNACY RELUGA 6p MIKOŁAJ WNUK 7a