Osiagnięcia

W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów oraz Dyrekcji bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, za zakup sportowego sprzętu reprezentacyjnego dla klas 7 - 8. Jeszcze w ubiegłym roku Rada Rodziców, przekazała nam środki finansowe, które wystarczyły na zamówienie dwóch kompletów odzieży sportowej dla szkolnych reprezentacji dziewcząt oraz chłopców. Nasi najstarsi uczniowie otrzymali piękne, nowe stroje. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by nasze drużyny godnie reprezentowały SP 65 na arenach dzielnicy Żoliborz oraz m.st.Warszawy:). Z uwagi na pandemię większość zawodów w tym roku szkolnym nie odbyła się, dlatego w nowych koszulkach zaprezentować możemy tylko drużynę młodszych dziewcząt.