Osiagnięcia

12 października 2020 roku odbyły się zawody - Finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych w kategoriach dzieci i młodzież. Naszą Szkołę oraz dzielnicę Żoliborz godnie reprezentowały trzy sztafety. Najlepiej wypadli chłopcy w kategorii Młodzież zajmując III miejsce w składzie: Franciszek Michalewski, Bartosz Szmytke, Mateusz Luboiński, Oliwier Lenarcik, Maciej Mielczarek, Julek Urbańczyk. V miejsce zajęły dziewczyny w kategorii dzieci w składzie:Weronika Kozerska, Elżbieta Milancej, Aleksandra Wystrychowska, Karolina Kopyś, Urszula Piotrowska, Magdalena Gerula, Nina Chmura. VI miejsce zajęły dziewczyny w kategorii młodzież w składzie: Sara Mose, Aleksandra Skrzypek, Helena Pawłowska, Zofia Rogulska, Julianna Buczek, Jagna Sidorczuk, Olga Cisek.

Serdecznie gratulujemy!!!