Aktualności

Nasza szkoła przystąpiła do akcji SZLACHETNA PACZKA. Wybraliśmy 77 letnią Panią Martę, opiekującą się niepełnosprawną córką. 28 listopada na terenie szkoły został zorganizowany kiermasz ciast upieczonych przez rodziców uczniów. Uzbierana kwota, w naszej ocenie olbrzymia to 2170 zł. W ramach tych pieniędzy została zakupiona wersalka, o którą prosiła Pani Marta, żywność, ubrania oraz środki czystości. Ponadto Rodzic z klasy 1a zakupił odkurzacz, o którym również marzyła P. Marta. W dniach 19 listopada - 6 grudnia uczniowie i rodzice przynosili do sala nr 21 dary. W Weekend Cudów - 8 grudnia zapakowaliśmy 19 dużych kartonów i zawieźliśmy do Rembertowa. Dziękujemy wszystkim serdecznie, a w szczególności rodzicom klas 1a, 1c, 4a, Pani Dyr., Annie Krefcie oraz Pani Marioli Gumowskiej. Dobro rodzi dobro. Ta akcja daje nadzieję, moc i uczy ludzi wrażliwości na los innych.

Beata Musiał, Beata Snachowska,Ewa Nowak