Aktualności

29 marca grupa Odyseuszy wraz z trenerami oraz rodzicami wyjechała do Gdyni na etap ogólnopolski konkursu Odyseja Umysłu. Całe wydarzenie miało miejsce w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym. Uczniowie w ramach konkursu rozwiązywali tzw. problem spontaniczny oraz przedstawili stworzony przez siebie od podstaw spektakl. Tym razem nie znaleźliśmy się w pierwszej trójce laureatów, ale i tak było fajnie, co uwidocznione jest na zdjęciach. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w projekt, Radzie Rodziców za wsparcie finansowe projektu, rodzicom Odyseuszy za wszelaką pomoc, nauczycielom za wyrozumiałość dla uczniów biorących udział w konkursie i reprezentujących naszą szkołę na niwie etapu ogólnopolskiego Odysei Umysłu.

Kolejna Odyseja już za rok!!!