Drodzy Uczniowie i Rodzice,

dnia 18 lutego (poniedziałek) w godzinach 9 - 14 zapraszamy na kiermasz na rzecz UNICEF-u. Odbędzie się on na korytarzu na paterze SP65. Do nabycia będą lalki robione przez naszych uczniów i nauczycieli oraz przyniesione przez uczniów książki, zabawki itp... Samorząd Szkolny zadecydował, że lalki sprzedawane podczas kiermaszu będą miały z góry ustaloną cenę. Autor laleczki będzie miał szansę pierwokupu i zgodnie z regulaminem konkursu będzie mógł ją zakupić za minimalną kwotę wymaganą przez głównego organizatora akcji czyli UNICEF tj. 10 zł. Natomiast dla pozostałych chętnych koszt laleczki wyniesie 30 zł. Wyższa cena oddaje ogromny trud włożony w wykonanie zabawki:) Całość dochodu przekażemy na zakup szczepionek dla dzieci z najbiedniejszych krajów.

Uczniowie pamiętajcie o wzięciu w tym dniu większej ilości funduszy na zakup!

Zachęcamy do zakupów. Zapraszamy uczniów, absolwentów, rodziców, dziadków oraz wszystkich sympatyków Naszej Szkoły.