Aktualności

Z prawdziwą przyjemnością informuje o przedstawieniu, które zostało wystawione 17.12.18r. w naszej szkole. W tym roku odbyło się to w formie kolędy misyjnej. Celem jej było nie tylko upamiętnienie narodzenia Pana Jezusa, Boga wszystkich ludzi, ale też wsparcie rodzin syryjskich potrzebujących pomocy. Uczniowie z klasy IVa, pięknie odgrywali odpowiednie role, zaś chór szkolny uświetnił swoimi kolędami i pastorałkami całość przedstawienia. Były też występy solowe. Przestawienie nagrodzono brawami i licznymi bisami. Po zakończonym przedstawieniu odbyła się zbiórka darów dla potrzebujących w Syrii. Pieniądze przekazano na rzecz Caritas - pomoc dla Aleppo. Przedstawienie przygotowała pani Katarzyna Papis wraz z panią Małgorzatą Chlapek.