Aktualności

W piękny, słoneczny piątek 28.09.2018. na boisku szkolnym odbyły się zawody sportowe w dwa ognie dla uczniów klas IV – VIII. Uczniowie zacięcie rywalizowali na każdym poziomie wiekowym. Oprócz wspaniałej rywalizacji sportowej, nauczyciele wychowania fizycznego doceniali ubiór kapitana drużyny w barwy narodowe oraz akcenty biało-czerwone u wszystkich uczestników zawodów. Do wyników rozgrywek sportowych doliczona zostanie punktacja za zaangażowanie poszczególnych klas w biało-czerwoną symbolikę. Ostateczna klasyfikacja klas jest już policzona, lecz oficjalne podsumowanie podamy na uroczystym apelu z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czekajcie więc cierpliwie. Na razie podajemy ogłaszamy wyniki końcowe rozgrywek sportowych:

Klasy IV:

Miejsce 6 – IV b