Aktualności

W dniu 24 maja klasa 4b pod okiem wychowawczyni, pani Agnieszki Woźnickiej,  zorganizowała happening informacyjny rozszerzający wiedzę uczniów na temat Chin. Podczas prezentacji multimedialnej autorstwa Kuby Bronieckiego można było poznać ciekawe szczegóły dotyczące upraw różnego rodzaju ryżu  w Chinach. Chętni do zabawy odpowiadali na quizowe pytania przygotowane przez Zosię, Zuzię i Dominikę z 4b i zdobywali nagrody. Ci bardziej nieśmiali wspierali kolegów wiedzą zdobytą z informacyjnej tablicy zawierającej szczegóły o walucie, uzbrojeniu czy zwyczajach ludzi w tym ciekawym azjatyckim państwie. Na pewno dzięki organizacji tego dnia uczniowie dowiedzieli się sporo nowych rzeczy o tym nieco tajemniczym Państwie Środka.