Nasza szkoła

W poniedziałek i wtorek odbyła się zbiórka funduszy na rzecz wyjazdu grupy Odyseuszy na europejski etap konkursu Odyseja Umysłu, który ma się odbyć w Niemczech, w Werbellinsee. W poniedziałek zorganizowany został kiermasz, we wtorek loteria fantowa. Na oba wydarzenia uczniowie, rodzice oraz nauczyciele przynosili ciasta, babeczki, słodycze, szaszłyki owocowe oraz wszelkiego rodzaju fanty: pluszaki, gry planszowe, ksiązki, zabawki itp. Nad akcjami patronat objęła Rada Rodziców SP65. Dzięki zaangażowaniu całego środowiska związanego z naszą szkołą zebraliśmy w sumie 4949, 40 zł. To ogromna suma, która w dużej mierze ułatwi nam wyjazd do Niemiec na konkurs Odyssey of The Mind.

W imieniu Odyseuszy oraz trenerów chcielibyśmy podziękować:

Dyrekcji: Paniom Ewie Kozłowskiej, Marcie Skrzyńskiej oraz Ali Surosz za umożliwienie i wsparcie organizacji kiermaszu oraz loterii fantowej oraz wszelką pomoc przy zbieraniu funduszy na wyjazd.

Nauczycielom: Małgosi Szymańskiej, Agnieszce Kidzie, Maryli Rojewskiej, Paulinie Andruszkiewicz-Glińskiej za organizację kiermaszu. Beacie Snachowskiej Ani Misce, Uli Odwadze, Ani Zygadło oraz Ewie Puzyńskiej za przeprowadzenie loterii fantowej.

Uczniom, którzy wspomagali sprzedaż produktów na kiermaszu i loterii.

Dziękujemy również wszystkim nauczycielom, uczniom oraz rodzicom, zaangażowanym w kiermasz oraz loterię fantową. Tyle ciast, babeczek, słodkości, fantów nie pojawiłoby się na kiermaszu, gdyby nie Wasz poświęcony czas i poczucie, że należy pomóc dzieciakom spełniać marzenia. Dziękujemy oczywiście wszystkim tym, którzy kupili to, co było dostępne na kiermaszu oraz loterii i tym samym bezpośrednio wsparli wyjazd na Eurofest 2018 do Niemiec.

W imieniu Odyseuszy i trenerów - ogromne dzięki!