Nasza szkoła

Zbiórka środków na wyjazd Odyseuszy na EUROFESTIWAL do Niemiec – europejski etap konkursu Odysei Umysłu.

Szanowni rodzice, nauczyciele, uczniowie, w imieniu Odyseuszy oraz trenerów zwracam się z prośbą o wsparcie w organizacji kiermaszu oraz loterii fantowej na rzecz dofinansowania wyjazdu grupy Odyseuszy na EuroFestiwal do Niemiec. Będziemy reprezentować szkołę na szczeblu europejskim konkursu Odyseja Umysłu.

W poniedziałek 9 kwietnia, od godziny 9 35 organizujemy kiermasz, prosimy o przyniesienie:

-ciast, babeczek, szaszłyków owocowych, słodyczy, sałatek owocowych.

We wtorek 10 kwietnia, od godziny 9 45, organizujemy loterię fantową, prosimy o przyniesienie:

książek, gier, zabawek, pluszaków – oczywiście wszystko niech będzie w dobrym stanie.

 

Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w kiermaszu.

Niech w te dni uczniowie przyniosą więcej pieniędzy, aby kupić smakołyki oferowane na kiermaszu oraz losy loterii fantowej.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJACH, WSPOMÓŻCIE ODYSEUSZY I POZWÓLCIE WALCZYĆ IM O EUROPEKJSKIE TROFEA.

Produkty na kiermasz prosimy dostarczać do dnia 09.04. do godziny 9 30 – sala 12 i 21. Osoby organizujące kiermasz: Małgorzata Szymańska, Agnieszka Kida. Produkty na loterię prosimy dostarczać do dnia 09.04 do godziny 13 30 – sala 12 i 21. Osoby organizujące loterię: Beata Snachowska, Ula Odwaga, Anna Miska.

Wielkie dzięki!!!

Odyseusze z 7A, Łukasz Konecki, Agnieszka Pietrzykowska