Nasza szkoła

1 marca klasy 2 c i 3 f były w Teatrze Studio na spektaklu pt. „Ja jestem ja”, którego bohaterem jest mały, kolorowy zwierzak próbujący odnaleźć własną tożsamość. To przedstawienie o kimś wyjątkowym kto szukając odpowiedzi na pytanie "kim jestem", zaczyna wędrować, rozmawiać i porównywać się do innych. Na drodze w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtującego go pytanie, bohater spotyka różne gatunki zwierząt i za każdym razem budzi się w nim nadzieja, że już za moment dowie się, kim jest. Niestety do nikogo nie pasuje co budzi w nim rozczarowanie i sprawia, że czuje się kimś gorszym. Dopiero odkrycie prawdy, że po prostu jest sobą i na tym polega jego wartość pozwala mu odnaleźć radość i umożliwia nawiązywanie dobrych kontaktów z innymi. W spektaklu brali udział aktorzy z zespołem Downa i autyzmem, a widzowie zachęcani byli do aktywnej współpracy. Dzieci obejrzały to przedstawienie w ramach realizacji projektu „Wiem, co jest dla mnie dobre”