Nasza szkoła

Już po raz drugi wzięliśmy udział w konkursie Odyseja Umysłu. Grupa uczniów z klasy 7a – Weronika Gościcka, Agata Kopeć, Iga Pietrzykowska, Mateusz Siciarek, Sara Siniecka oraz Mikołaj Wnuk pod kierownictwem trenerów Pani Agnieszki Pietrzykowskiej oraz Łukasza Koneckiego, po miesiącach ciężkiej pracy wystawiła spektakl o Nieziemskiej Miejscówce. Znakomita gra aktorów, oryginalne stroje, scenografia i pomysłowe rozwiązania zostały docenione przez jurorów. Spektakl został oceniony najlepiej ze wszystkich występujących drużyn. Dzięki temu w klasyfikacji ogólnej, w skład której wchodzi jeszcze punktacja za rozwiązanie tzw. problemu spontanicznego, zajęliśmy drugie miejsce i jedziemy na finał ogólnopolski do Gdyni. Dziękujemy uczniom, którzy nas wspierali i kibicowali, rodzicom za nieocenioną pomoc, szczególnie udostępnienie miejsca na prace i próby, nauczycielom za wyrozumiałość dla grupy. Prosimy o dalsze wsparcie wszystkich chętnych i jeszcze więcej wyrozumiałości u nauczycieli. Za trzy tygodnie kolejny etap, a zawsze można niektóre elementy ulepszyć.