Nasza szkoła

W dniu 20.02.2018. uczniowie z klasy 6 p reprezentowali SP 65 na XIII Wojewódzkich Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora SSP 10 i SG 27. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podium w konkurencjach indywidualnych, a kobieca sztafeta zwyciężyła również w rywalizacji drużynowej. Młodym pływakom serdecznie gratulujemy nowych rekordów życiowych i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Wiktoria Koczyk - III miejsce na 50 m st. klasycznym. Magda Ozimek - II miejsce na 50 m st. dowolnym oraz III miejsce na 50 m st. motylkowym. Wiktoria Pasierowska - II miejsce na 50 m st. motylkowym. Bartosz Brogosz - I miejsce na 50 m st. grzbietowym oraz I miejsce na 100 m st. zmiennym. Michał Starowieyski - II miejsce na 100 m st. zmiennym. Sztafeta Kobieca (W. Koczyk, M. Wiśniewska, W. Pasierowska, M. Ozimek) - I miejsce na 4x50 m st. zmiennym.