14 maja 2022 (sobota) rozegrany został turniej tenisa stołowego przeznaczony dla rodziców uczniów SP65, absolwentów naszej szkoły, nauczycieli oraz pracowników delegatur Urzędu Dzielnicy Żoliborz. Imprezę otworzyli Pan burmistrz dzielnicy Żoliborz - Paweł Michalec, Pan Piotr Wertenstein - Żuławski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Żoliborz, zastępca burmistrza dzielnicy Żoliborz - Pani  Renata Kozłowska, Pan Artur Nawrot Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Żoliborz oraz Pani dyrektor SP65 - Marta Skrzyńska. Po długim czasie zależy nam, by powrócić do dobrych praktyk sprzed pandemii i być aktywną placówką oświatową, która promuje w dzielnicy szeroko pojętą kulturę fizyczną.

Pragniemy proponować szereg aktywności dla społeczności szkolnej i działać na rzecz środowiska lokalnego. Po trudach izolacji w pandemii wszyscy potrzebujemy ruchu, integracji oraz odbudowywania relacji. Obszarem, który świetnie łączy te kryteria jest sport. Na początek zaproponowaliśmy aktywność uniwersalną - tenis stołowy. Po zmaganiach uczniów nasza szkoła zaoferowała turniej tenisa stołowego dla osób dorosłych. Zmagania sportowe stały na naprawdę wysokim poziomie, pojedynki były zacięte. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za przybycie.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda nam się zorganizować podobne sportowe wydarzenia dla środowiska związanego ze Szkołą Podstawową nr 65.

Katarzyna Kowalska-Żołądź
Marcin Mielcarz