Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, organizujemy dwa wydarzenia:

• KONKURS NA NAJBARDZIEJ ODJECHANE KOLOROWE EKSCENTRYCZNE PRZEBRANIE Z MOTYWAMI WIOSENNYMI
  • WARSZTATY DLA UCZNIÓW Z SADZENIA I PRZESADZANIA ROŚLIN

Konkursowa prezentacja przebranych osób odbędzie się na apelach w poniedziałek 21 marca, na lekcjach od 10 35 do 13 45.

Jury w składzie mieszanym uczniowsko - nauczycielskim będzie oceniać:

- pomysłowość i kreatywność stroju,

- estetykę i wykonanie stroju,

- pokaz stroju na "wybiegu modowym", jak i w krótką słowną prezentację siebie.

Dla zwycięzców w konkursie przewidziane są nagrody!!

Jury będzie również oceniało stroje całej klasy i w tej grupowej kategorii dla najfajniej przebranych klas przewidziane są nagrody.

Ponadto, każda osoba, która w tym dniu się przebrała lub w swoim stroju ma element zielony jest zwolniona z :

• z odpytywania z poprzednich trzech lekcji,
  • z niezapowiedzianych kartkówek

PRZEBIERZ SIĘ !!!

WYRAŹ SIEBIE POPRZEZ ODJECHANY STRÓJ !

ZAPREZENTUJ SIĘ PRZED SPOŁECZNOŚCIĄ SZKOLNĄ!

Drugą propozycją są warsztaty z sadzenia oraz przesadzania roślin. Warsztaty również odbędą się 21 marca w godzinach 13 45 - 15 30. Składać się będą z dwóch części:

- krótkiej prezentacji o roślinach,

- części praktycznej dotyczącej sadzenia i przesadzania roślin.

Chętni, którzy chcieliby uczestniczyć w warsztatach proszę zgłaszać się do uczennicy klasy 8c - Niny Miler oraz pana Łukasza Koneckiego. Liczba miejsc jest ograniczona!!!