ZDALNE WALENTYNKI DLA KLAS IV - VIII W SP65 AKTUALIZACJA - NOWY SPOSÓB PRZEKAZYWANIA WALENTYNEK - INFO W TEKŚCIE
Ponieważ w kolejnym tygodniu w klasach V – VIII nie spotykamy się stacjonarnie, samorząd szkolny postanowił zorganizować zdalne walentynki.
Na czym ma to polegać?
Krok I – przesyłasz na skrzynkę pocztową samorządu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tekst walentynki, projekt graficzny, miłosny mem, rysunek, itp., piszesz do kogo jest adresowany – imię i nazwisko oraz klasę. Zachowujesz anonimowość lub możesz się na walentynce podpisać – jak wolisz.

Krok - I wersja b - wypełniasz formularz tu: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=wnq1f2cSi029g4qJgRbJDJIKX6IBzbNOhof9UBDb6ABUMVFBMEExWTM4VFExSVJYSEpWNU9INDJETC4u i klikasz wyślij. W tej opcji można napisać tylko tekst, ale zachowujesz pełną anonimowość.
Krok II – nauczyciel – opiekun samorządu, starając się nie zwracać uwagi na treść walentynki lub jej projekt graficzny ustala do kogo jest adresowana i za pomocą LIBRUSA przesyła tekst lub projekt graficzny do właściwej osoby.
Krok III – osoba odbiera walentynkę na poczcie w Librusie.
Jeżeli nie przeszkadza Ci taka forma przekazania wiadomości do ukochanej osoby, to czekamy na Twoje teksty lub/i projekty graficzne do 17 lutego. Akcja dotyczy uczniów z klas IV - VIII.
Samorząd Szkolny.