Nasza szkoła

Szanowni uczniowie, rodzice, nauczyciele, nasz szkoła postanowiła włączyć się do akcji organizowanej przez UNICEF, a dotyczącej zbiórki funduszy na pomoc dla dzieci i dorosłych dotkniętych huraganami w Gwatemali. W listopadzie oraz grudniu północną część kraju nawiedziły dwa huragany Eta i Iota. Część kraju znalazła się pod wodą. Stan po tropikalnej burzy można zobaczyć na tym krótkim filmiku nagranym przez wysłanników UNICEF:

https://www.youtube.com/watch?v=kKDg21M8s1E

W związku z tymi wydarzeniami, w naszej szkole organizujemy zbiórkę funduszy, za które kupimy najbardziej potrzebne rzeczy dla ludności dotkniętej huraganami oraz powodzią. Zakup odbędzie się za pośrednictwem strony UNICEF - "Prezenty bez pudła":

https://unicef.pl/chce-pomoc/prezenty-bez-pudla

I teraz NAJWAŻNIEJSZE:

Zbiórkę przeprowadzimy w dniach

16 - 18 czerwca w klasach IV - VIII oraz 16 - 17 czerwca w klasach I - III.

Zachęcamy do udziału w akcji. Rodziców prosimy o przekazanie uczniom funduszy na zbiórkę.

Pomóżmy tym, którzy stracili cały dobytek w wyniku huraganów i powodzi!!!

Samorząd Szkolny