Szanowni Państwo, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki ogólnopolskiego świetlicowego konkursu ekologiczno-fotograficznego „Najciekawszy Eko strój”.

Jury w składzie: pani wicedyrektor Ewa Kozłowska, pani kierownik świetlicy Anna Warmiak oraz nauczyciel świetlicy pani Sylwia Krawczak wyłoniło zwycięzców konkursu:

I miejsce ex aequo: Wiktor Brzęk kl.3 SP nr 2 w Ełku oraz Eliza Hińcza kl.1 ZSP Wiślica

II miejsce ex aequo: Maja Kułak kl.2 SP nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku oraz Julia Paruzel kl.2 SP w NSOS w Jaszkotlu

III miejsce ex aequo: Lena Kliś kl.3 SP Ziemięcice,  Helena Zaleśna kl.1 SP nr 5 w Grodzisku Mazowieckim oraz Kacper Domaradzki kl.2 SP w Lubatowej

Wyróżnienia: Adrianna Gołębiowska kl. 2 SP nr 65 Warszawa, Martyna Szczepańska kl.3 SP Specjalna nr 37 w Gdańsku oraz Maja Feledyn kl.2 SP w Głazowie.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, wszystkie wasze prace są bardzo twórcze i pomysłowe, wybór dla jury nie był łatwy. Gratulujemy autorom wszystkich prac, a rodzicom i  nauczycielom zdolnych dzieci.

Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe dyplomy, prześlemy je w formie elektronicznej. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców zostaną wysłane pocztą.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych!