W lutym oraz marcu wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli  w kolejnej akcji  Szkolnego Koła Wolontariatu – wolontariacie edukacyjnym.  Było to działanie online, polegające na udziale w konkursie literackim na platformie www.wybieramwiedze.pl  oraz realizacji zorganizowanego działania na rzecz piszącej prace społeczności. Zakończyła się właśnie ostatnia już edycja konkursu „Uczeń dla Ucznia”. W trzeciej części młodzież rozważała w rozprawce: „Czy dorośli mogą się też czegoś nauczyć od dzieci”?  Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasza uczennica Martyna Żmuda z klasy 7s, zajęła w tym konkursie bardzo wysokie - II miejsce. Zainteresowanie udziałem w konkursie  było bardzo duże,  ponieważ uczestniczyła w nim młodzież z całej Warszawy. Nagrodzoną pracę Martyny można przeczytać na stronie portalu www.wybieramszkole.pl w zakładce BLOG.  Przyjemnej lektury. My pękamy z dumy! Gratulując Martynie pragniemy złożyć  wyrazy uznania  wszystkim wolontariuszom, którzy uczestniczyli w tej akcji . Grupę tworzyli uczniowie klas siódmych i ósmych a pieczę nad pracami młodzieży pełnili  opiekunowie edukacyjni  - Panie:  Mariola Gumowska, Małgorzata Mazurek, Renata Krzyżanowska oraz Katarzyna Kowalska-Żołądź.