Nasza szkoła

ZAPRASZAMY!

Już niedługo, 22 kwietnia, obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Ziemi, promujący postawy ekologiczne w naszym życiu. Dlatego nasza świetlica organizuje ogólnopolski konkurs ekologiczno-fotograficzny na Najciekawszy Eko-strój, wykonany z wykorzystaniem surowców wtórnych, odpadów przeznaczonych do recyklingu oraz innych naturalnych, ekologicznych materiałów, a następnie uwieczniony na zdjęciu. Fotografia powinna przedstawiać wykonany przez dziecko strój, zaprezentowany na modelu, manekinie, wieszaku lub też na dziecku (bez widocznej twarzy dziecka). Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III. Konkurs trwa od 29 marca do 30 kwietnia.

Szczegółowe wymagania techniczne (dotyczące fotografii), informacje dt miejsca składania prac, regulamin konkursu, zgody i oświadczenia dostępne w ZAKŁADCE ŚWIETLICA.

Serdecznie zapraszamy!