Nasza szkoła

Pandemia, to trudny czas dla wszystkich. Spotkania w murach szkoły są obecnie niemożliwe. Podobnie z organizacją wielu konkursów. Klasa 6s2 pokazała, że niemożliwe staje się możliwe. Pod koniec lutego wspólnie z wychowawcą p. Robertem Marcinkiewiczem i nauczycielem wspomagającym p. Katarzyną Jarzyńską zorganizowany został klasowy konkurs talentów online. Uczniowie klasy 6s2 dzięki aplikacji Teams zaprezentowali swoje muzyczne, plastyczne, aktorskie i akrobatyczne talenty. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali piękne występy min. grę na flecie, pianinie, gitarze, występy wokalne, prezentacje prac plastycznych, a także przedstawienie kukiełkowe. Pierwsze miejsce zdobyła Michalina Mielczarska, która zaprezentowała swój talent wokalny. Laureatami konkursu zostały również Barbara Miska, Łucja Pawłowska, Zofia Kupryjańczyk i Tola Włodarczyk. Gratulacje za kreatywność i odwagę dla wszystkich uczestników konkursu.