Nasza szkoła

W dniach 18 – 20 grudnia 2020 w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków na krótkim basenie. W tym roku okres przygotowań do głównej pływackiej imprezy sezonu nie należał do najłatwiejszych. Nasi uczniowie z klasy 8p stanęli na wysokości zadania i pomimo przeciwności losu, zrobili co w ich mocy, by uzyskać świetne wyniki a przede wszystkim rekordy życiowe w swoich koronnych konkurencjach. W trzydniowych zmaganiach wzięli udział uczniowie klasy 8p reprezentujący klub UKS Żoliborz w składzie: Julianna Buczek, Sara Mose, Antoni Darkowski, Jakub Książczyk, Jakub Luboiński oraz Michał Siemczyk. Największy sukces osiągnęła Sara Mose, uzyskując 4 wynik Mistrzostw na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, ze znakomitym wynikiem 26,90. Na dwukrotnie dłuższym dystansie Sara uzyskała siódmy wynik finału A. Serdecznie gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi.