Nasza szkoła

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie świątecznym! Święta Bożego Narodzenia są najbardziej oczekiwanym okresem na całym świecie. To magiczny czas pełen radosnego oczekiwania na Mikołaja i prezenty😊 Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym „Mój wymarzony gwiazdkowy prezent”. Każdy z uczestników konkursu wykonuje samodzielnie jedną pracę- związaną z tematem- w dowolnej, płaskiej technice plastycznej, w formacie A4. Komisja ocenia prace pod względem kompozycji, barwy, sposobu wykończenia pracy, estetyki wykonania, ale przede wszystkim brany jest pod uwagę wkład pracy ucznia, pomysłowość i samodzielność. Prace należy przesyłać w formie zdjęcia lub skanu (preferowana forma to skan) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17.12.2020r. W tytule maila prosimy wpisać „Konkurs – Mój wymarzony gwiazdkowy prezent”, w treści powinno się znaleźć: imię i nazwisko oraz klasa. Na uczestników czekają pamiątkowe dyplomy, a dla autorów trzech najciekawszych praca nagrody książkowe!

Szczegóły w regulaminie dostępnym poniżej:

 

REGULAMIN:

Konkurs plastyczny

Temat prac: Mój wymarzony gwiazdkowy prezent!

 

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Władysława Orkana w Warszawie. Koordynatorem konkursu jest Martyna Witkowska.

2. Do konkursu zapraszamy dzieci z klas 0-III.

3. Każdy z uczestników konkursu wykonuje samodzielnie jedną pracę, związaną z tematem w dowolnej, płaskiej technice plastycznej, w formacie A4. Komisja ocenia prace pod względem kompozycji, barwy, sposobu wykończenia pracy, estetyki wykonania, ale przede wszystkim brany jest pod uwagę wkład pracy ucznia, pomysłowość i samodzielność.

4. Prace należy przesyłać w formie zdjęcia lub skanu (preferowana forma to skan) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17.12.2020r. W tytule maila prosimy wpisać „Konkurs – Mój wymarzony gwiazdkowy prezent”, w treści powinno się znaleźć: imię i nazwisko oraz klasa.

5. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej szkoły. Na uczestników czekają pamiątkowe dyplomy, a dla autorów trzech najciekawszych praca nagrody książkowe!

6. Przesłanie pracy jest równoznaczne z uznaniem warunków regulaminu konkursu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i publikacji wizerunku dziecka w materiałach dotyczących konkursu dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu plastycznego „Mój wymarzony gwiazdkowy prezent!” zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000.).

7. Wręczenie nagród odbędzie się po powrocie uczniów do szkoły.