Nasza szkoła

W tym tygodniu Szkolne Koło Wolontariatu SP 65 ruszyło z organizacją Szlachetnej Paczki. Wszystkim zainteresowanym udostępniamy link do wybranej przez nas rodziny: https://liblink.pl/c8eyTyslSC Organizujemy zbiórkę potrzebnych artykułów, do których należą: żywność trwała, środki czystości oraz materiały szkolne. Chętne osoby zapraszamy do przynoszenia w/w produktów do szkoły. W szatni stoją pojemniki na Żywność, Chemię i Przybory szkolne, gdzie można rzeczy zostawiać. Nasi wolontariusze mają w tym roku trudne zadanie. Bardzo wszystkim zależy, by skutecznie przeprowadzić akcję, mimo trwającej pandemii. Na szczęście kreatywność jest mocną stroną SZKW SP 65, dlatego uczniowie realizują wiele ciekawych pomysłów. Uczennica klasy 8c założyła internetową zbiórkę pieniędzy pod adresem: https://zrzutka.pl/brrfkk

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej aktywności. Warto zasilić zbiórkę choćby symboliczną złotówką, ponieważ każda, nawet najmniejsza pomoc, ma tu ogromne znaczenie. Nasi wolontariusze chcą dodatkowo umożliwić także zbiórkę stacjonarną. Wykonali specjalną puszka na datki, która czeka w portierni.

Osoby zainteresowane indywidualną pomocą proszone są o kontakt z opiekunami Szkolnego Koła Wolontariatu SP 65.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w akcję pomocy, mimo trudnego dla nas wszystkich czasu.