Nasza szkoła

Szanowni Państwo, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Niepodległa w oczach dziecka”. Wiemy, że czekaliście na nie z niecierpliwością:):) Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie konkursem! Niestety, organizatory konkursu ograniczyli ilość przesłanych prac, dlatego konkurs został podzielić na dwa etapy. Prace są bardzo twórcze i pomysłowe, wybór nie był łatwy. Gratulujemy autorom wszystkich prac!

Do muzeum zostały przesłane 3 wyróżnione prace:

I miejsce- Said Ahmed Ipajew klasa IIIb

II miejsce -Franciszek Dudowicz klasa Id

III miejsce- Marta Woźniak klasa IIc

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Zachęcamy do obejrzenia wystawy fotograficznej wszystkich prac. Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe dyplomy, rozdamy je po powrocie do szkoły. Rodzicom i nauczycielom gratulujemy tak wspaniałych i uzdolnionych pociech, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!