Nasza szkoła

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Państwu za tak wspaniałą i udaną kolejną edycję spełnienia listy marzeń Dzieci z Domu Dziecka w Szymonowie! Czynimy to także w imieniu Dzieci i Dyrekcji Domu dla Dzieci w Szymonowie - przekazujemy ciepłe pozdrowienia i ogromne podziękowania za pamięć o Szymonowie, nieocenioną pomoc i Państwa życzliwość. Jak co roku mieliśmy przyjemność odwiedzić to wyjątkowe miejsce i cieszyć się razem z jego Mieszkańcami z cudownych prezentów. To niesamowite uczucie obserwować przygotowanie wszystkich Domowników i Gospodarzy, by nas jak najmilej przywitać; oczekiwanie na wręczanie prezentów i radość podczas ich rozpakowywania. Włożyliście Państwo i Wasze Dzieci ogromne serce w spełnienie tego, co było ważne i wyczekiwane, co sprawiło, że wszyscy byli radośniejsi niż zwykle... Wywieźliśmy (jak zwykle :)) potężny potencjał pozytywnej energii i spełnienia, którymi chcemy się z Państwem podzielić!

Jeszcze raz dziękujemy w naszym i Pani Dyrektor - Ewy Kozłowskiej imieniu, za tak duży odzew, pomoc i zaangażowanie.

Życzymy jak najlepszego Nowego Roku, obfitego w radość, dobro, dni ciekawe i pomyślne.

Spełnienia marzeń!

M. Górfińska, H. Górecka, J. Sperczyńska, D. Struss