Nasza szkoła

!02 lata temu odzyskaliśmy niepodległość. Na pamiątkę tych wydarzeń 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Niepodobna oddać tego upojenia, tego szału radości, jaki ludność polską w tym momencie ogarnął. Po 123 latach prysły kordony. Nie ma „ich”. Wolność! Niepodległość! Zjednoczenie! Własne państwo! Na zawsze! Chaos? To nic. Będzie dobrze. Wszystko będzie, bo jesteśmy wolni od pijawek, złodziei, rabusiów, od czapki z bączkiem, będziemy sami sobą rządzili. (...) Cztery pokolenia nadaremno na tę chwilę czekały, piąte doczekało. (...) Nie możemy wspólnie świętować – dlatego proponujemy Wam inną formę - spacer na stronie sites. google pod tytułem Niepodległa i kahoot przygotowany przez uczniów klasy 7 A

Życzymy miłej podróży w czasie i radości ze wspólnego świętowania

https://sites.google.com/view/

niepodleglasp65/strona-g%C5%82%C3%B3wna

kahoot kod dostępu : Kokos_Anka 208