Nasza szkoła

25.09 na torach stołecznego Drukarza odbyło się zawody łucznicze w których wystartowały dzieci z naszej szkoły. Zachęcamy do obejrzenia wyników:

 

 

Dzieci młodsze

nazwisko

imię

klub

20m

10m

suma

1

Klęsk

Nadia

WKS Orkan

111

109

220

2

Musiałowska

Karolina

WKS Orkan

65

76

141

3

Pertkiewicz

Hania

WKS Orkan

50

76

126

4

Tokarczuk

Alicja

WKS Orkan

52

51

103

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci młodsze

nazwisko

imię

klub

20m

15m

suma

1

Galas

Filip

WKS Orkan

106

73

179

2

Schneider

Rufus

WKS Orkan

80

84

164

3

Gurbiel

Jan

WKS Orkan

84

80

164

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci starsze

nazwisko

imię

klub

25m

15m

suma

1

Buczek

Antonina

WKS Orkan

141

163

304

2

Koślacz

Matylda

WKS Orkan

146

149

295

3

Talarowska

Hania

KS Drukarz

146

146

293

4

Miska

Barbara

WKS Orkan

146

139

285

5

Pasiewicz

Ewelina

KS Drukarz

144

131

275

6

Sadzak

Oliwia

WKS Orkan

120

118

238

7

Nowicka

Klara

WKS Orkan

106

125

231

8

Czerwińska

Ola

WKS Orkan

84

144

228

9

Leśniewska

Olga

WKS Orkan

111

97

208

10

Mankiewicz

Antonina

WKS Orkan

136

84

220

11

Karwowska

Nela

WKS Orkan

104

98

202

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci starsze

nazwisko

imię

klub

25m

15m

suma

1

Telrcki

Mateusz

KS Drukarz

162

154

316

2

Sokołowski

Aleksander

KS ROKIS

149

154

303

3

Poncyleusz

Kacper

WKS Orkan

135

158

293

4

Kempa

Franek

KS Drukarz

127

136

263

5

Zelent

Stefan

WKS Orkan

128

133

261

6

Pertkiewicz

Filip

WKS Orkan

117

140

257

7

Palikot

Olle

WKS Orkan

110

144

254

8

Nejgebaur

Bartosz

WKS Orkan

125

125

250

9

Darkowski

Michał

WKS Orkan

112

136

248

10

Knothe

Henryk

WKS Orkan

114

133

247

11

Benincasa

Kaj

WKS Orkan

82

149

231

12

Ziemba

Adam

WKS Orkan

111

104

215

13

Krawczyk

Piotr

WKS Orkan

107

107

214

14

Darkowski

Bartosz

WKS Orkan

102

112

214

15

Goszyk

Piotr

WKS Orkan

83

122

205

16

Mirota

Olaf

WKS Orkan

32

126

158

17

Szlachcic

Kacper

WKS Orkan

71

87

158

18

Guzek

Mikołaj

WKS Orkan

49

100

149

19

Nakielski

Tomasz

WKS Orkan

72

64

136