Nasza szkoła

Dnia 1 października 2020 roku na Kępie Potockiej rozegrały się Mistrzostwa dzielnicy Żoliborz w biegach przełajowych. Trzy najlepsze osoby z każdego rocznika będą reprezentowały dzielnicę na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się 6 października. Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli awans w sztafetowych biegach przełajowych, które odbędą się 12 października. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami, a także obejrzenia fotorelacji na stronie szkoły oraz portalu fb.

Dziewczynki rocznik 2009

1 miejsce – Weronika Kozerska

3 miejsce - Elżbieta Milancej

Chłopcy rocznik 2009

3 miejsce – Jan Płatek

Dziewczynki 2008

2 miejsce – Magda Gerula

Dziewczynki 2007

1 miejsce – Aleksandra Skrzypek

2 miejsce - Olga Cisek

3 miejsce – Helena Pawłowska

Chłopcy rocznik 2007

2 miejsce – Stefan Trojan

Dziewczynki rocznik 2006

2 miejsce – Sara Mose

Chłopcy rocznik 2006

1 miejsce – Kajetan Godkowski

2 miejsce – Jakub Luboiński

3 miejsce – Oliwier Lenarcki