Nasza szkoła

Podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku nasza szkoła również wzięła udział w międzyszkolnym konkursie o tematyce bożonarodzeniowej w języku angielskim "How about Christmas" dla klas I-III. Miło nam poinformować, że długie godziny prób w szkole i ćwiczeń w domu zapewniły naszym uczniom ogromny sukces, gdyż wszyscy, którzy wystąpili, zostali laureatami! Reprezentanci z klasy 2C oraz 3A, po grudniowych przesłuchaniach w ursynowskiej szkole nr 319, zaprezentowali się 17 stycznia na gali finałowej i odebrali nagrody w następujących kategoriach:

- I miejsce w kategorii "soliści" - Antek Gajewski-Starkie z kl. 2C

- I miejsce w kategorii "zespoły" - Basia Chmura, Julia Górecka, Cyprian Dławichowski, Paweł Król i Kuba Orliński z kl. 3A

- II miejsce w kategorii "zespoły" - Nina Brodowska, Lena Dombi, Marysia Walenta-Cała, Mikołaj Peczsz i Tymek Sadłek z kl. 2C,

- III miejsce w kategorii "soliści" - Ala Żuk z kl,. 3A

Serdecznie gratulujemy!