W sobotni poranek 16 lutego nasi wolontariusze spotkali się na akcji "Marzycielska Poczta". Jest to ogólnopolska akcja, polegająca na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Na stronie MarzycielskaPoczta.pl zamieszczone są informacje o chorych dzieci wraz z ich adresami pocztowymi. W profilach można odnaleźć najważniejsze informacje o dzieciach, ich zainteresowania lub po prostu krótką biografię. Marzycielska Poczta jest wspaniałą akcją, dzięki której chore dzieci oraz ich rodzice uzyskują wsparcie emocjonalne w trudnej sytuacji życiowej. Zdarza się również, że odpisują na listy lub pozostawiają w swoich profilach imienne podziękowania za każdy list, kartkę lub prezent.