Nasza szkoła

12 grudnia - Kiermasz Świąteczny w naszej szkole

Już od samego rana dzięki dużemu zaangażowaniu Nauczycieli, Rodziców i Dzieci klas 1-3, na stołach pojawiło się mnóstwo wybornych wypieków, ze sprzedaży których udało się zebrać 1760 PLN. Kwotę tę Dzieci wraz z Wychowawcami z naszej szkoły zdecydowały się przekazać Dzieciom z Szymonowa na cele rozrywkowo-kulturalne (np. wyjścia do kina czy teatru). Sumę tę prześlemy na dniach do Szymonowa osobnym przelewem .Popołudniowa część Kiermaszu była równie udana; ozdoby, słodkości, własnoręcznie malowane obrazy, sportowe gadżety zapełniły stoły, cały dzień był bardzo świąteczny! Łącznie z obu kiermaszów udało się zebrać 4628 PLN !!!

Fundusze zgromadzone podczas Kiermaszu klas starszych pozwoliły na pokrycie kosztu transportu na przejazd Dzieci z Szymonowa do Ostródy (400 zł); pozostała kwota zostanie przekazana Samorządowi Uczniowskiemu, który zadecyduje na jaki cel chce ją przeznaczyć. Ogromne podziękowania także dla klas oraz prywatnych darczyńców za ufundowanie wszystkim Dzieciom z Domu w Szymonowie zakupów świątecznych oraz zadbanie o zapas środków czystości! Dzieci były na zakupach już w czwartek.

Dziękujemy w imieniu RR oraz Dyrekcji Szkoły raz jeszcze za Wasz udział w tegorocznej zbiórce.

Poniżej krótka relacja z pobytu w Szymonowie:

 

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością podsumujemy nasze wspólne dzieło – kolejną udaną wizytę w Szymonowie i zakupy w Ostródzie.

Chcielibyśmy niezwykle ciepło podziękować Państwu za tak wspaniałą i udaną kolejną edycję realizacji pomysłu na spełnienie marzeń Dzieci z Domu dla Dzieci w Szymonowie! Tym razem były to wspólne zakupy w Galerii Mazurskiej.


Jak co roku mieliśmy przyjemność odwiedzić Szymonowo, spędzić czas z mieszkańcami Domu. Z przekazanych przez Państwa wpłat mogliśmy wręczyć piękne obrazki do pokojów dzieci i zaprosić wychowanków na wycieczkę do Ostródy po wybór prezentów!

Wesoło i zakupowo spędziliśmy czas z podopiecznymi; dużą przyjemność sprawiło nam doradzanie im przy wyborze zakupów. Pomagała nam przy tym świetna organizacja samych dzieci, które mistrzowsko zdały egzamin!

Po udanych zakupach na wszystkich czekała niespodzianka - zaproszenie do McDonald’s – o które zadbała dobra dusza :)

Cieszymy się, że tak szerokie grono naszej szkolnej społeczności włącza się w akcję pomocy, by wspólnie tworzyć tak wielkie rzeczy!

Włożyliście Państwo i Wasze Dzieci ogromne serce w spełnienie tego, co było wyczekiwane, co sprawiło, że ten dzień był inny, weselszy!

Naładowani pozytywną energią, widokiem uśmiechniętych, zadowolonych dzieci i możliwością spełnienia cząstki ich marzeń przekazujemy Państwu potężne podziękowania.

Czynimy to także w imieniu Dzieci i Dyrekcji Domu dla Dzieci w Szymonowie - przekazujemy gorące pozdrowienia i ogromne wyrazy wdzięczności za pamięć o Szymonowie i Państwa otwarte serca.

 

Życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia; pomyślności i uśmiechu w Nowym Roku.

M. Górfińska

H. Górecka

J. Sperczyńska

 A. Włodarczyk