Nasza szkoła

W dniu 8 listopada w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty kulinarne z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego odżywiania wśród najmłodszych, spożywanie regularnych posiłków oraz informowanie o konsekwencjach złej diety. W programie znalazły się: zabawa w odgadywanie smaków warzyw i owoców, wspólne przygotowanie past kanapkowych, sałatki warzywnej i owocowej, quiz wiedzy na temat zdrowej diety. Trochę później w dniu 27.11.2018r w świetlicy obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci mogły przyjść w towarzystwie swoich ukochanych przytulanek . Dzieci wysłuchały niezwykłej historii powstania pluszowego misia . Odbył się quiz , zabawy taneczne, rysowanie z zamkniętymi oczami, zjadanie miodu na czas .Na zakończeni e zajęć wykonaliśmy wspólne zdjęcie ze swoimi pluszakami.