Nasza szkoła

Dnia 05.12.2018. na terenie naszej szkoły odbyły się siatkarskie zawody dla dzieci z żoliborskich szkół. Klasy 4 rozegrały turniej w rzucankę siatkarską, natomiast klasy 5 w piłkę siatkową. Zawody te organizujemy już cyklicznie i tak, jak w latach ubiegłych, także i w tym roku, turniej cieszył się dużym zainteresowaniem startujących ekip. W tym roku wzięło w nim udział 90 zawodników. Mali siatkarze dzielnie rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych. Zawodnicy zaprezentowali wysokie umiejętności sportowe i rozegrali pasjonujące spotkania. Wszyscy uczestnicy otrzymali czekoladowe mikołaje a zwycięzcy poszczególnych kategorii (miejsca 1 – 3) okolicznościowe puchary oraz medale.

Poza tym, sędziowie oraz trenerzy wybrali najbardziej wszechstronnego gracza, z każdej startującej szkoły. Zawodnik ten otrzymał sportową nagrodę rzeczową: czepek, gadżety promujące dzielnicę Żoliborz oraz słodycze. Poniżej podajemy klasyfikację końcową:

Mikołajkowy turniej rzucanki siatkarskiej klas IV:

1. SP 65 II

2. SP 68 I

3. SP 86 II

4. SP 65 I

5. SP 267 II

6. SP 267 I

7. SP 92 I

8. SP 92 II

 

Turniej mini piłki siatkowej klas V:

 

1. SP 65 I

2. SP 92 I

3. SP 92 II

4. SP 267

5. SP 65 II

 

Do zobaczenia za rok!