Nasza szkoła

W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, na korytarzu pierwszego piętra zorganizowana została wystawa przedstawiająca wydarzenia i osoby, dzięki którym nasz kraj ponownie pojawił się na mapie świata. Wszystkie prace zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły. Ponadto na przerwach w ciągu całego tygodnia po 11 listopada, emitowane były filmy dotyczące historii Polski oraz Święta Niepodległości. Uczniowie mogli także obejrzeć film nagrany przez swoich kolegów i koleżanki z klas: 8b, 8p, 8s. Na obraz składały się wywiady z mieszkańcami Warszawy oraz uczniami naszej szkoły, dotyczące historii Polski, z szczególnym uwzględnieniem osób oraz zdarzeń, które przyczyniły się do odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wystawę swoją opieką objęły panie Mariola Gumowska i Olga Karpińska -Wabińska. Pieczę nad realizacją filmu trzymał pan Łukasz Konecki.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali plakaty na wystawę oraz tym, którzy poświęcili swój czas przy nagrywaniu filmu.