28 stycznia – 8 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów (stale zamieszkujących lub zameldowanych w Warszawie) spędzających ferie w Stolicy do udziału w akcji „Zima w Mieście 2019” na Żoliborzu. Proponujemy bogatą ofertę różnorodnych zajęć edukacyjnych, sportowych i kulturalnych, odbywających się w szkołach (Feryjnych Placówkach Edukacyjnych), obiektach sportowych, ośrodkach kultury, bibliotekach i innych placówkach nie tylko na terenie Dzielnicy. Warunkiem korzystania z programu jest rejestracja za pośrednictwem systemu elektronicznego lub złożenie Karty Kwalifikacyjnej w szkole (karta dostępna na miejscu lub do pobrania ze strony) i uiszczenie opłaty dziennej za wyżywienie (7zł)*. W ramach tej kwoty proponujemy dwa posiłki, w tym jeden ciepły oraz napoje.

Wszystkie oferowane podczas akcji zajęcia, warsztaty i imprez są nieodpłatne. Rodzice/opiekunowie zobligowani są do zapewnienia dzieciom odpowiedniego stroju i obuwia (wyjścia w plener).

Dzieci muszą posiadać aktualną legitymację szkolną.
* nie dotyczy to uczniów zwolnionych z opłat przez OPS lub dyrektora rodzimej szkoły.

Akcja „Zima w Mieście 2019” będzie prowadzona w następujących szkołach (FPE):

Lp.

Feryjna Placówka Edukacyjna

mail

ul. Mścisławska 1

833-58-36 w.101

Szkoła Podstawowa z Oddz. Integrac. nr 68

ul. Or-Ota 5

829-48-14 w. 10

ul. Przasnyska 18a

633-97-17

ul. Braci Załuskich 1

663-48-49 w. 11

Harmonogram realizacji akcji oraz szczegóły zostaną opublikowane w późniejszym terminie.